piątek, 11 września 2015

Piękny wystrój wnętrz z Akatją

Dziś chce wam polecić bardzo fajny sklep internetowy Pracownia dekoracji AKatja z którą pięknie i tanio można odmienić wystrój w mieszkaniu.  O naklejce już Wam pisałam TUTAJ, którą przywiozłam ze spotkania blogerskiego. Naklejka okazała się bardzo trwała i dlatego dzięki dalszej współpracy mogę podziwiać piękne ozdoby w domu.

Naklejka pod włącznik MOTYLKI nr 6, cena 6.50
                                                   Naklejka ścienna pod włącznik lub kontakt MOTYLKI jest wykonana z matowej folii samoprzylepnej Oracal, serii Wall Art - czyli produkt przeznaczony do naklejania na ściany. Naklejoną nalepkę można myć lekko wilgotną ściereczką z łagodnym środkiem myjącym. Dzięki temu naklejki stanowią znakomitą ochronę ściany wokół kontaktu, gniazdka - ściana nie zabrudzi się, będzie wyglądać estetycznie aż do następnego malowania!

Kwiaty Hibiskusa zestaw nr 78, cena 27zł
                                          Naklejki ścienne kwiaty hibiskusa to wyjątkowe i oryginalne dekoracje ścian do w wzbogaci wnętrze, nada indywidualny charakter zarówno w pokoju młodzieżowym jak i korytarzu, salonie. Naklejki ścienne kwiaty hibiskusa naklejone na pustą do tej pory ścianę lub drzwi sprawią, że monotonna powierzchnia zyska nowy wymiar. Nasze hibiskusy doskonale wyglądają zarówno na ścianach jak i na drzwiach szafy lub na suficie...

Naklejkę pod włącznik ostatnio dostałam na blogerskim spotkaniu w Rzeszowie. Tak bardzo pasuje do ścian, więc zapragnęłam zamówić kwiaty w tym samym kolorze.

Naklejka do łazienki nr 21, cena 15 zł
                                                           Naklejka do łazienki jest wykonana z matowej folii samoprzylepnej, którą można nakleić zarówno na ścianę jak i na płytki, ceramikę, szkło. Naklejoną nalepkę można myć lekko wilgotną ściereczką z łagodnym środkiem myjącym. Kolorowe wzory umieszczone na przykład na spłuczce, klapie od sedesu czy lustrze stworzą niebanalną dekorację Twojej łazienki. Naklejki można użyć do dekoracji każdego pomieszczenia - salonu, łazienki, korytarza, jak również pokoju dziecięcego. Umieszczenie tego samego wzoru w kilku miejscach - na przykład na lustrze i kabinie prysznicowej pozwoli uzyskać bardzo ciekawy efekt. Naklejki są bardzo ciekawym pomysłem do łazienki, w której użyto nieco monotonnych kolorów. Kilka naklejek w kontrastowm kolorze + nowy dywanik czy ręcznik pozwolą bardzo szybko odmienić to nieciekawe wcześniej wnętrze.

Naklejkę w kształcie rybki prezentowałam na blogu ma już rok i ani trochę się nie uszkodziła. Delfinki wylądowały w drugiej łazience.
                                                 

Naklejki na słoiki  idealnie sprawdziły się na domowe przetwory.
                                            
    Zapraszam na stronę internetową AKatja na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
                                                               4 komentarze:

  1. Świetnie wyglądają te naklejki, muszę zajrzeć na stronę tej firmy

    OdpowiedzUsuń
  2. Rewelacyjne rozwiązanie dla ubarwienia wnętrza i zagospodarowania domowych sprzętów :) Śliczne naklejki i jak pięknie wyglądają.

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz sprawia mi ogromną radość.

Jeśli podoba Ci sie u mnie dodaj mnie do obserwowanych, na pewno sie odwdzięczę.